Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1966
- Woonoppervlakte
- 270 m²
- Perceeloppervlakte
- 913 m²
Slotlaan 16 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en een perceel van 913 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Slotlaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Slotlaan 16 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €1.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSlotlaan 16 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 935 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.927 inwoners per km².
Slotlaan 16 is een woonhuis in Dichtersbuurt, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Slotlaan 16 heeft 270 m² woonoppervlakte. Het perceel is 913 m². In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dichtersbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Slotlaan 16 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Slotlaan 16: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Dichtersbuurt: restaurant (0.6 km), cafe (2.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €555.000 tot €655.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €331.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.