Streetview Egelantierlaan 28 Cadzand

Egelantierlaan 28, 4506 KB Cadzand

153 m² Bouwjaar 1968 Label D

Egelantierlaan 28 is een appartement in Cadzand, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
153 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Egelantierlaan 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egelantierlaan 28

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
195.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

9.1 km
Vervoer

Treinstation

57.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

9.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.2 km
Cultuur

Bioscoop

36.4 km

Buurtinformatie in Cadzand

210 Inwoners
135 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Cadzand-Bad
58% Koopwoningen
159 Inwoners per km²

Locatie van Egelantierlaan 28

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Egelantierlaan 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Egelantierlaan 28?

De gemiddelde woningwaarde in Cadzand-Bad is €569.000. Dat komt neer op circa €3.719 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egelantierlaan 28 zich tot de wijk Cadzand-Bad?

Egelantierlaan 28 is een appartement van 153 m² in de wijk Cadzand-Bad. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egelantierlaan 28?

Egelantierlaan 28 is een appartement in Cadzand-Bad, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Egelantierlaan 28 vergeleken met de buurt?

Egelantierlaan 28 heeft 153 m² woonoppervlakte. In Cadzand-Bad ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egelantierlaan 28 en wat betekent dat?

Egelantierlaan 28 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.29 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cadzand-Bad?

De wijk Cadzand-Bad in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cadzand-Bad?

Vanuit Egelantierlaan 28 in Cadzand-Bad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 9.1 km, treinstation op 57.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cadzand-Bad?

Zorg en onderwijs in de buurt van Egelantierlaan 28: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 9.1 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 10.1 km.