Streetview Boulevard de Wielingen 82 018 Cadzand

Boulevard de Wielingen 82 018, 4506 JL Cadzand

154 m² Bouwjaar 1996 Label B

Boulevard de Wielingen 82 018 is een appartement in Cadzand, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
154 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Boulevard de Wielingen 82 018

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boulevard de Wielingen 82 018

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

9.1 km
Vervoer

Treinstation

57.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

9.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.2 km
Cultuur

Bioscoop

36.4 km

Buurtinformatie in Cadzand

210 Inwoners
135 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Cadzand-Bad
58% Koopwoningen
159 Inwoners per km²

Locatie van Boulevard de Wielingen 82 018

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Boulevard de Wielingen 82 018

Wat is de geschatte woningwaarde van Boulevard de Wielingen 82 018?

De gemiddelde woningwaarde in Cadzand-Bad is €569.000. Dat komt neer op circa €3.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boulevard de Wielingen 82 018 zich tot de wijk Cadzand-Bad?

Boulevard de Wielingen 82 018 is een appartement van 154 m² in de wijk Cadzand-Bad. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boulevard de Wielingen 82 018?

Boulevard de Wielingen 82 018 is een appartement in Cadzand-Bad, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Boulevard de Wielingen 82 018 vergeleken met de buurt?

Boulevard de Wielingen 82 018 heeft 154 m² woonoppervlakte. In Cadzand-Bad ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boulevard de Wielingen 82 018 en wat betekent dat?

Boulevard de Wielingen 82 018 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cadzand-Bad?

De wijk Cadzand-Bad in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cadzand-Bad?

Vanuit Boulevard de Wielingen 82 018 in Cadzand-Bad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 9.1 km, treinstation op 57.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cadzand-Bad?