Woningdetails
- Type
- Penthouse
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Inhoud
- 1960 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €520.000 tot €620.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2022 tot 2025
- Ligging
- in_center
Boulevard de Wielingen 33 302 is een penthouse in Cadzand, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boulevard de Wielingen 33 302
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
9.1 kmTreinstation
57.6 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
10.1 kmApotheek
9.1 kmZiekenhuis
9.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
10.2 kmBioscoop
36.4 kmDit schitterende penthouse, gelegen op de derde verdieping van het exclusieve nieuwbouwproject 33 at Sea, biedt een unieke kans om te wonen op een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Boulevard de Wielingen 33 302 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Cadzand-Bad is €569.000. Dat komt neer op circa €8.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoulevard de Wielingen 33 302 is een penthouse van 70 m² in de wijk Cadzand-Bad. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 159 inwoners per km².
Boulevard de Wielingen 33 302 is een penthouse in Cadzand-Bad, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Boulevard de Wielingen 33 302 heeft 70 m² woonoppervlakte en 1960 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Cadzand-Bad ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boulevard de Wielingen 33 302 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-07-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.34 kg/jaar.
Boulevard de Wielingen 33 302 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Cadzand-Bad in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Boulevard de Wielingen 33 302 in Cadzand-Bad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 9.1 km, treinstation op 57.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.