Vrijstaande woning Wijk de Brabander 70 Cadzand

Wijk de Brabander 70, 4506 JC Cadzand

204 m² Bouwjaar 1978 9 kamers 7 slaapkamers Label C

Wijk de Brabander 70 is een vrijstaande woning in Cadzand, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 575 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
575 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Badkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, rural, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wijk de Brabander 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijk de Brabander 70

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

9.1 km
Vervoer

Treinstation

57.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.1 km
Gezondheid

Apotheek

9.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

10.2 km
Cultuur

Bioscoop

36.4 km

Buurtinformatie in Cadzand

210 Inwoners
135 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€569.000 Gem. woningwaarde Cadzand-Bad
58% Koopwoningen
159 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijk de Brabander 70

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Wijk de Brabander 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijk de Brabander 70?

De prijsindicatie voor Wijk de Brabander 70 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Cadzand-Bad is €569.000. Dat komt neer op circa €2.789 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijk de Brabander 70 zich tot de wijk Cadzand-Bad?

Wijk de Brabander 70 is een vrijstaande woning van 204 m² in de wijk Cadzand-Bad. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 159 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijk de Brabander 70?

Wijk de Brabander 70 is een vrijstaande woning in Cadzand-Bad, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wijk de Brabander 70 vergeleken met de buurt?

Wijk de Brabander 70 heeft 204 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 575 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Cadzand-Bad ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijk de Brabander 70 en wat betekent dat?

Wijk de Brabander 70 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijk de Brabander 70?

Wijk de Brabander 70 heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 4 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cadzand-Bad?

De wijk Cadzand-Bad in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cadzand-Bad?

Vanuit Wijk de Brabander 70 in Cadzand-Bad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 9.1 km, treinstation op 57.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.