Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 87 m²
Vlamingpolderweg 4 E201 is een appartement in Cadzand, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €569.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlamingpolderweg 4 E201
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
9.1 kmTreinstation
57.6 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
2.4 kmMiddelbare school
10.1 kmApotheek
9.1 kmZiekenhuis
9.8 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
10.2 kmBioscoop
36.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cadzand-Bad is €569.000. Dat komt neer op circa €6.540 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlamingpolderweg 4 E201 is een appartement van 87 m² in de wijk Cadzand-Bad. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 159 inwoners per km².
Vlamingpolderweg 4 E201 is een appartement in Cadzand-Bad, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vlamingpolderweg 4 E201 heeft 87 m² woonoppervlakte. In Cadzand-Bad ligt de gemiddelde woningwaarde op €569.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vlamingpolderweg 4 E201 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Cadzand-Bad in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €569.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Vlamingpolderweg 4 E201 in Cadzand-Bad bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 9.1 km, treinstation op 57.6 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vlamingpolderweg 4 E201: ziekenhuis op 9.8 km, apotheek op 9.1 km, kinderdagverblijf op 2.4 km, middelbare school op 10.1 km.
Recreatie nabij Cadzand-Bad: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Vlamingpolderweg 4 E201 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Cadzand-Bad. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.