Streetview Vierhonderdpolderdijk 7 Cadzand

Vierhonderdpolderdijk 7, 4506 HL Cadzand

171 m² Bouwjaar 1863 6 kamers

Vierhonderdpolderdijk 7 is een woonhuis in Cadzand, gebouwd in 1863. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1863
Woonoppervlakte
171 m²
Inhoud
725 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vierhonderdpolderdijk 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

56 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

7.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

8.1 km
Cultuur

Bioscoop

34.8 km

Buurtinformatie in Cadzand

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Cadzand
54% Koopwoningen
6 Inwoners per km²

Locatie van Vierhonderdpolderdijk 7

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Vierhonderdpolderdijk 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierhonderdpolderdijk 7?

De prijsindicatie voor Vierhonderdpolderdijk 7 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Cadzand is €450.000. Dat komt neer op circa €2.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierhonderdpolderdijk 7 zich tot de wijk Verspreide huizen Cadzand?

Vierhonderdpolderdijk 7 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Verspreide huizen Cadzand. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierhonderdpolderdijk 7?

Vierhonderdpolderdijk 7 is een woonhuis in Verspreide huizen Cadzand, gebouwd in 1863 (163 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vierhonderdpolderdijk 7 vergeleken met de buurt?

Vierhonderdpolderdijk 7 heeft 171 m² woonoppervlakte en 725 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Verspreide huizen Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Vierhonderdpolderdijk 7?

Vierhonderdpolderdijk 7 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Cadzand?

De wijk Verspreide huizen Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Cadzand?

Vanuit Vierhonderdpolderdijk 7 in Verspreide huizen Cadzand bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 7.7 km, treinstation op 56 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Cadzand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vierhonderdpolderdijk 7: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 7.7 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 8.1 km.