Woonboerderij, vrijstaande woning Vierhonderdpolderdijk 2 Cadzand

Vierhonderdpolderdijk 2, 4506 HL Cadzand

190 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Vierhonderdpolderdijk 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Cadzand, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 4820 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
4820 m²
Inhoud
831 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en landelijk gelegen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vierhonderdpolderdijk 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierhonderdpolderdijk 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
285.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
31.5%
CO₂-emissie
41.43 kg/m²

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

56 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

7.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

8.1 km
Cultuur

Bioscoop

34.8 km

Buurtinformatie in Cadzand

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Cadzand
54% Koopwoningen
6 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vierhonderdpolderdijk 2

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Vierhonderdpolderdijk 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierhonderdpolderdijk 2?

De prijsindicatie voor Vierhonderdpolderdijk 2 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Cadzand is €450.000. Dat komt neer op circa €2.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierhonderdpolderdijk 2 zich tot de wijk Verspreide huizen Cadzand?

Vierhonderdpolderdijk 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning van 190 m² in de wijk Verspreide huizen Cadzand. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierhonderdpolderdijk 2?

Vierhonderdpolderdijk 2 is een woonboerderij, vrijstaande woning in Verspreide huizen Cadzand, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vierhonderdpolderdijk 2 vergeleken met de buurt?

Vierhonderdpolderdijk 2 heeft 190 m² woonoppervlakte en 831 m³ inhoud. Het perceel is 4820 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Verspreide huizen Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierhonderdpolderdijk 2 en wat betekent dat?

Vierhonderdpolderdijk 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-01-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 41.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vierhonderdpolderdijk 2?

Vierhonderdpolderdijk 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Cadzand?

De wijk Verspreide huizen Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.