Streetview Zuidzandseweg 20 B Cadzand

Zuidzandseweg 20 B, 4506 HC Cadzand

23 m² Bouwjaar 1866 Label F

Zuidzandseweg 20 B is een woonhuis in Cadzand, gebouwd in 1866. De woning heeft een woonoppervlakte van 23 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1866
Woonoppervlakte
23 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zuidzandseweg 20 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidzandseweg 20 B

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

56 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

7.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

8.1 km
Cultuur

Bioscoop

34.8 km

Buurtinformatie in Cadzand

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Cadzand
54% Koopwoningen
6 Inwoners per km²

Locatie van Zuidzandseweg 20 B

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Zuidzandseweg 20 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidzandseweg 20 B?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Cadzand is €450.000. Dat komt neer op circa €19.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidzandseweg 20 B zich tot de wijk Verspreide huizen Cadzand?

Zuidzandseweg 20 B is een woonhuis van 23 m² in de wijk Verspreide huizen Cadzand. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidzandseweg 20 B?

Zuidzandseweg 20 B is een woonhuis in Verspreide huizen Cadzand, gebouwd in 1866 (160 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidzandseweg 20 B vergeleken met de buurt?

Zuidzandseweg 20 B heeft 23 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidzandseweg 20 B en wat betekent dat?

Zuidzandseweg 20 B heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Cadzand?

De wijk Verspreide huizen Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Cadzand?

Vanuit Zuidzandseweg 20 B in Verspreide huizen Cadzand bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 7.7 km, treinstation op 56 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Cadzand?