Vrijstaande woning (semi-bungalow) Badhuisweg 50 Cadzand

Badhuisweg 50, 4506 BC Cadzand

171 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Badhuisweg 50 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Cadzand, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 469 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
469 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€605.000 tot €705.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Badhuisweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Badhuisweg 50

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.38 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en pelletkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

7.5 km
Vervoer

Treinstation

56.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

35.3 km

Buurtinformatie in Cadzand

400 Inwoners
205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Cadzand
54% Koopwoningen
844 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Badhuisweg 50

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Badhuisweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Badhuisweg 50?

De prijsindicatie voor Badhuisweg 50 ligt rond €605.000 tot €705.000. De gemiddelde woningwaarde in Cadzand is €393.000. Dat komt neer op circa €2.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Badhuisweg 50 zich tot de wijk Cadzand?

Badhuisweg 50 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) van 171 m² in de wijk Cadzand. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 844 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Badhuisweg 50?

Badhuisweg 50 is een vrijstaande woning (semi-bungalow) in Cadzand, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Badhuisweg 50 vergeleken met de buurt?

Badhuisweg 50 heeft 171 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 469 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Badhuisweg 50 en wat betekent dat?

Badhuisweg 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Badhuisweg 50?

Badhuisweg 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 1 m².

Hoe is de woningmarkt in Cadzand?

De wijk Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cadzand?

Vanuit Badhuisweg 50 in Cadzand bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 7.5 km, treinstation op 56.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.