Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 360 m²
- Inhoud
- 519 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Prins Willem-Alexanderstraat 3 is een woonhuis in Cadzand, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 360 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Willem-Alexanderstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
7.5 kmTreinstation
56.4 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
7.8 kmApotheek
7.5 kmZiekenhuis
7.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
7.8 kmBioscoop
35.3 kmDe prijsindicatie voor Prins Willem-Alexanderstraat 3 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Cadzand is €393.000. Dat komt neer op circa €2.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Willem-Alexanderstraat 3 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Cadzand. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 844 inwoners per km².
Prins Willem-Alexanderstraat 3 is een woonhuis in Cadzand, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Prins Willem-Alexanderstraat 3 heeft 161 m² woonoppervlakte en 519 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Willem-Alexanderstraat 3 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Prins Willem-Alexanderstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Prins Willem-Alexanderstraat 3 in Cadzand bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 7.5 km, treinstation op 56.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Willem-Alexanderstraat 3: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 7.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7.8 km.