Streetview Mariastraat 43 Cadzand

Mariastraat 43, 4506 AD Cadzand

225 m² Bouwjaar 1933 Label D

Mariastraat 43 is een woonhuis in Cadzand, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 855 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
855 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Mariastraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariastraat 43

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Cadzand

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.8 km
Gezondheid

Huisarts

7.5 km
Vervoer

Treinstation

56.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.8 km
Gezondheid

Apotheek

7.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

35.3 km

Buurtinformatie in Cadzand

400 Inwoners
205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
342 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Cadzand
54% Koopwoningen
844 Inwoners per km²

Locatie van Mariastraat 43

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Mariastraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariastraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Cadzand is €393.000. Dat komt neer op circa €1.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariastraat 43 zich tot de wijk Cadzand?

Mariastraat 43 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Cadzand. De buurt telt 342 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 844 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariastraat 43?

Mariastraat 43 is een woonhuis in Cadzand, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mariastraat 43 vergeleken met de buurt?

Mariastraat 43 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 855 m². In Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariastraat 43 en wat betekent dat?

Mariastraat 43 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Cadzand?

De wijk Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cadzand?

Vanuit Mariastraat 43 in Cadzand bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 7.5 km, treinstation op 56.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cadzand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mariastraat 43: ziekenhuis op 7.5 km, apotheek op 7.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 7.8 km.