Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 412 m²
- Perceeloppervlakte
- 2165 m²
Burgemeester van Panhuyslaan 8 is een woonhuis in Burgum, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 412 m² en een perceel van 2165 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Panhuyslaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
16.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
15.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Burgum is €260.000. Dat komt neer op circa €631 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester van Panhuyslaan 8 is een woonhuis van 412 m² in de wijk Burgum. De buurt telt 4.341 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.389 inwoners per km².
Burgemeester van Panhuyslaan 8 is een woonhuis in Burgum, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester van Panhuyslaan 8 heeft 412 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2165 m². In Burgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester van Panhuyslaan 8 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.69 kg/jaar.
De wijk Burgum in Burgum (Friesland) kenmerkt zich door 9.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burgemeester van Panhuyslaan 8 in Burgum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van Panhuyslaan 8: ziekenhuis op 16.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.