Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
Westenschouwenseweg 20 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en een perceel van 194 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €660.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westenschouwenseweg 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.7 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
27 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
18.6 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
19.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
8.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
18.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westenschouwen is €660.000. Dat komt neer op circa €11.579 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestenschouwenseweg 20 is een woonhuis van 57 m² in de wijk Westenschouwen. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 303 inwoners per km².
Westenschouwenseweg 20 is een woonhuis in Westenschouwen, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Westenschouwenseweg 20 heeft 57 m² woonoppervlakte. Het perceel is 194 m². In Westenschouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €660.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westenschouwenseweg 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-03-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Westenschouwen in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €660.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Westenschouwenseweg 20 in Westenschouwen bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 27 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Westenschouwenseweg 20: ziekenhuis op 19.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 18.6 km.