Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 976 m²
Kraaijensteinweg 152 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 976 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €660.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kraaijensteinweg 152
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.7 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
27 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
18.6 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
19.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
8.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
18.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westenschouwen is €660.000. Dat komt neer op circa €5.116 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKraaijensteinweg 152 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Westenschouwen. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 303 inwoners per km².
Kraaijensteinweg 152 is een woonhuis in Westenschouwen, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kraaijensteinweg 152 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 976 m². In Westenschouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €660.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westenschouwen in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €660.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Kraaijensteinweg 152 in Westenschouwen bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 27 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kraaijensteinweg 152: ziekenhuis op 19.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 18.6 km.
Recreatie nabij Westenschouwen: restaurant (0.4 km), cafe (8.1 km).
Een woningrapport voor Kraaijensteinweg 152 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westenschouwen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1958, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.