Streetview Boeijesbosch 11 Burgh-Haamstede

Boeijesbosch 11, 4328 LN Burgh-Haamstede

220 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Boeijesbosch 11 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 1964 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
1964 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boeijesbosch 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boeijesbosch 11

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

28.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.1 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

720 Inwoners
360 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
387 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Burgh
85% Koopwoningen
1.143 Inwoners per km²

Locatie van Boeijesbosch 11

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Boeijesbosch 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Boeijesbosch 11?

De gemiddelde woningwaarde in Burgh is €409.000. Dat komt neer op circa €1.859 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boeijesbosch 11 zich tot de wijk Burgh?

Boeijesbosch 11 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Burgh. De buurt telt 387 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boeijesbosch 11?

Boeijesbosch 11 is een woonhuis in Burgh, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boeijesbosch 11 vergeleken met de buurt?

Boeijesbosch 11 heeft 220 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 1964 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Burgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boeijesbosch 11 en wat betekent dat?

Boeijesbosch 11 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-05-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boeijesbosch 11?

Boeijesbosch 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Burgh?

De wijk Burgh in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgh?

Vanuit Boeijesbosch 11 in Burgh bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 28.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.