Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 333 m²
- Perceeloppervlakte
- 2133 m²
Torenweg 69 A is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 333 m² en een perceel van 2133 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Torenweg 69 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
4.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
3.7 kmTreinstation
32.6 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
4.4 kmMiddelbare school
18.3 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
18.9 kmRestaurant
1.3 kmCafé
6.6 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
18.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Haamstede is €845.000. Dat komt neer op circa €2.538 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTorenweg 69 A is een woonhuis van 333 m² in de wijk Nieuw-Haamstede. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 382 inwoners per km².
Torenweg 69 A is een woonhuis in Nieuw-Haamstede, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Torenweg 69 A heeft 333 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2133 m². In Nieuw-Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Nieuw-Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Torenweg 69 A in Nieuw-Haamstede bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 32.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Torenweg 69 A: ziekenhuis op 18.9 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 4.4 km, middelbare school op 18.3 km.
Recreatie nabij Nieuw-Haamstede: restaurant (1.3 km), cafe (6.6 km).
Een woningrapport voor Torenweg 69 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Nieuw-Haamstede. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.