Vrijstaande woning Torenweg 31 Burgh-Haamstede

Torenweg 31, 4328 KA Burgh-Haamstede

210 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Torenweg 31 is een vrijstaande woning in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 2410 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
2410 m²
Inhoud
1006 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.075.000 tot €1.325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, by_water, sheltered_position, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Torenweg 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torenweg 31

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

4.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

32.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

18.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

6.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.3 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

405 Inwoners
215 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
437 Woningvoorraad
€845.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Haamstede
80% Koopwoningen
382 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Torenweg 31

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Torenweg 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Torenweg 31?

De prijsindicatie voor Torenweg 31 ligt rond €1.075.000 tot €1.325.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Haamstede is €845.000. Dat komt neer op circa €4.024 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torenweg 31 zich tot de wijk Nieuw-Haamstede?

Torenweg 31 is een vrijstaande woning van 210 m² in de wijk Nieuw-Haamstede. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torenweg 31?

Torenweg 31 is een vrijstaande woning in Nieuw-Haamstede, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Torenweg 31 vergeleken met de buurt?

Torenweg 31 heeft 210 m² woonoppervlakte en 1006 m³ inhoud. Het perceel is 2410 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Nieuw-Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torenweg 31 en wat betekent dat?

Torenweg 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Torenweg 31?

Torenweg 31 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Haamstede?

De wijk Nieuw-Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Haamstede?

Vanuit Torenweg 31 in Nieuw-Haamstede bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 32.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.