Streetview Acacialaan 12 Burgh-Haamstede

Acacialaan 12, 4328 JR Burgh-Haamstede

300 m² Bouwjaar 2000 10 kamers 5 slaapkamers Label APLUS

Acacialaan 12 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 640 m² en 10 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €845.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
640 m²
Inhoud
950 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Acacialaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Acacialaan 12

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

4.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

3.7 km
Vervoer

Treinstation

32.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

18.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

6.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

18.3 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

405 Inwoners
215 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
437 Woningvoorraad
€845.000 Gem. woningwaarde Nieuw-Haamstede
80% Koopwoningen
382 Inwoners per km²

Locatie van Acacialaan 12

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Acacialaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Acacialaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Nieuw-Haamstede is €845.000. Dat komt neer op circa €2.817 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Acacialaan 12 zich tot de wijk Nieuw-Haamstede?

Acacialaan 12 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Nieuw-Haamstede. De buurt telt 437 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 382 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Acacialaan 12?

Acacialaan 12 is een woonhuis in Nieuw-Haamstede, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Acacialaan 12 vergeleken met de buurt?

Acacialaan 12 heeft 300 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 640 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nieuw-Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €845.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Acacialaan 12 en wat betekent dat?

Acacialaan 12 heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Acacialaan 12?

Acacialaan 12 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw-Haamstede?

De wijk Nieuw-Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 405 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €845.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw-Haamstede?

Vanuit Acacialaan 12 in Nieuw-Haamstede bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 4.4 km, huisarts op 3.7 km, treinstation op 32.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.