Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 195 m²
- Perceeloppervlakte
- 1182 m²
Stuifketel 14 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 1182 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stuifketel 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
30.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
16 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
16.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
16 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €3.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStuifketel 14 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².
Stuifketel 14 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Stuifketel 14 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1182 m². In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stuifketel 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.78 kg/jaar.
De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Stuifketel 14 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stuifketel 14: ziekenhuis op 16.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 16 km.