Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 857 m²
- Inhoud
- 526 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Westerenban 40 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 857 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerenban 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
30.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
16 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
16.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
16 kmDe prijsindicatie voor Westerenban 40 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €5.061 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterenban 40 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².
Westerenban 40 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westerenban 40 heeft 132 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 857 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westerenban 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-02-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Westerenban 40 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Westerenban 40 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.