Streetview Westerenban 30 Burgh-Haamstede

Westerenban 30, 4328 HE Burgh-Haamstede

134 m² Bouwjaar 1984 Label C

Westerenban 30 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 765 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
765 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Westerenban 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westerenban 30

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

30.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

535 Inwoners
280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
333 Woningvoorraad
€668.000 Gem. woningwaarde Kloosterweg en omgeving
92% Koopwoningen
591 Inwoners per km²

Locatie van Westerenban 30

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Westerenban 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerenban 30?

De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €4.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerenban 30 zich tot de wijk Kloosterweg en omgeving?

Westerenban 30 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerenban 30?

Westerenban 30 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Westerenban 30 vergeleken met de buurt?

Westerenban 30 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 765 m². In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westerenban 30 en wat betekent dat?

Westerenban 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterweg en omgeving?

De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterweg en omgeving?

Vanuit Westerenban 30 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kloosterweg en omgeving?