Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 738 m²
- Inhoud
- 580 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Westerenban 26 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 738 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westerenban 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
30.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
16 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
16.6 kmRestaurant
1.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
16 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €5.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWesterenban 26 is een woonhuis van 122 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².
Westerenban 26 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Westerenban 26 heeft 122 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 738 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Westerenban 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.43 kg/jaar.
Westerenban 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Westerenban 26 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.