Streetview Groenewoudswegje 14 Burgh-Haamstede

Groenewoudswegje 14, 4328 GV Burgh-Haamstede

152 m² Bouwjaar 1996

Groenewoudswegje 14 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 9265 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €563.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
9265 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Groenewoudswegje 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

31.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

17.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

4.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

16.8 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

60 Inwoners
25 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
39 Woningvoorraad
€563.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen in het Zandgebied
64% Koopwoningen
3 Inwoners per km²

Locatie van Groenewoudswegje 14

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Groenewoudswegje 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenewoudswegje 14?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen in het Zandgebied is €563.000. Dat komt neer op circa €3.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenewoudswegje 14 zich tot de wijk Verspreide huizen in het Zandgebied?

Groenewoudswegje 14 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Verspreide huizen in het Zandgebied. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenewoudswegje 14?

Groenewoudswegje 14 is een woonhuis in Verspreide huizen in het Zandgebied, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Groenewoudswegje 14 vergeleken met de buurt?

Groenewoudswegje 14 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9265 m². In Verspreide huizen in het Zandgebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €563.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen in het Zandgebied?

De wijk Verspreide huizen in het Zandgebied in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 60 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €563.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Zandgebied?

Vanuit Groenewoudswegje 14 in Verspreide huizen in het Zandgebied bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 31.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen in het Zandgebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Groenewoudswegje 14: ziekenhuis op 17.3 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 2.8 km, middelbare school op 16.7 km.