Streetview Kloosterweg 38 Burgh-Haamstede

Kloosterweg 38, 4328 GC Burgh-Haamstede

130 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Kloosterweg 38 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 2470 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €668.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
2470 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kloosterweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterweg 38

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgh-Haamstede

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

30.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

16 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.6 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

535 Inwoners
280 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
333 Woningvoorraad
€668.000 Gem. woningwaarde Kloosterweg en omgeving
92% Koopwoningen
591 Inwoners per km²

Locatie van Kloosterweg 38

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Kloosterweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterweg 38?

De prijsindicatie voor Kloosterweg 38 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Kloosterweg en omgeving is €668.000. Dat komt neer op circa €5.138 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterweg 38 zich tot de wijk Kloosterweg en omgeving?

Kloosterweg 38 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Kloosterweg en omgeving. De buurt telt 333 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 591 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterweg 38?

Kloosterweg 38 is een woonhuis in Kloosterweg en omgeving, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kloosterweg 38 vergeleken met de buurt?

Kloosterweg 38 heeft 130 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Het perceel is 2470 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kloosterweg en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €668.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterweg 38 en wat betekent dat?

Kloosterweg 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloosterweg 38?

Kloosterweg 38 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kloosterweg en omgeving?

De wijk Kloosterweg en omgeving in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €668.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kloosterweg en omgeving?

Vanuit Kloosterweg 38 in Kloosterweg en omgeving bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 30.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.