Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 1150 m²
Kloosterweg 14 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 1150 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kloosterweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
29.5 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
15 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
15.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
4.7 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
15.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haamstede is €326.000. Dat komt neer op circa €1.156 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKloosterweg 14 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Haamstede. De buurt telt 1.023 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.966 inwoners per km².
Kloosterweg 14 is een woonhuis in Haamstede, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kloosterweg 14 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1150 m². In Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kloosterweg 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-03-04. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.09 kg/jaar.
De wijk Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Kloosterweg 14 in Haamstede bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 29.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kloosterweg 14: ziekenhuis op 15.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 15 km.