Geschakelde woning (kwadrant woning) Domineesbosje 16 Burgh-Haamstede

Domineesbosje 16, 4328 AZ Burgh-Haamstede

111 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Domineesbosje 16 is een geschakelde woning (kwadrant woning) in Burgh-Haamstede, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Domineesbosje 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Domineesbosje 16

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

29.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

15 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

4.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Burgh-Haamstede

2000 Inwoners
965 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1023 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Haamstede
60% Koopwoningen
1.966 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Domineesbosje 16

Vergelijkbare woningen in Burgh-Haamstede

Veelgestelde vragen over Domineesbosje 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Domineesbosje 16?

De prijsindicatie voor Domineesbosje 16 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Haamstede is €326.000. Dat komt neer op circa €2.937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Domineesbosje 16 zich tot de wijk Haamstede?

Domineesbosje 16 is een geschakelde woning (kwadrant woning) van 111 m² in de wijk Haamstede. De buurt telt 1.023 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.966 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Domineesbosje 16?

Domineesbosje 16 is een geschakelde woning (kwadrant woning) in Haamstede, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Domineesbosje 16 vergeleken met de buurt?

Domineesbosje 16 heeft 111 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Haamstede ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Domineesbosje 16 en wat betekent dat?

Domineesbosje 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Domineesbosje 16?

Domineesbosje 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Haamstede?

De wijk Haamstede in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haamstede?

Vanuit Domineesbosje 16 in Haamstede bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 29.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.