Streetview Stadsgracht 47 Bunschoten-Spakenburg

Stadsgracht 47, 3752 XD Bunschoten-Spakenburg

231 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Stadsgracht 47 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 900 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
900 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Stadsgracht 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadsgracht 47

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.59
CO₂-emissie
10800 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3690 Inwoners
1405 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Blokhuiswetering
81% Koopwoningen
6.601 Inwoners per km²

Locatie van Stadsgracht 47

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Stadsgracht 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadsgracht 47?

De prijsindicatie voor Stadsgracht 47 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadsgracht 47 zich tot de wijk Blokhuiswetering?

Stadsgracht 47 is een woonhuis van 231 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadsgracht 47?

Stadsgracht 47 is een woonhuis in Blokhuiswetering, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Stadsgracht 47 vergeleken met de buurt?

Stadsgracht 47 heeft 231 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 900 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadsgracht 47 en wat betekent dat?

Stadsgracht 47 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-02-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 10799.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadsgracht 47?

Stadsgracht 47 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blokhuiswetering?

De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Vanuit Stadsgracht 47 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.