Streetview Bizetstraat 32 Bunschoten-Spakenburg

Bizetstraat 32, 3752 WG Bunschoten-Spakenburg

103 m² Bouwjaar 1973 Label A

Bizetstraat 32 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 136 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
136 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bizetstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bizetstraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
121.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
28.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3260 Inwoners
1215 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1204 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Bikkersvaart
79% Koopwoningen
5.639 Inwoners per km²

Locatie van Bizetstraat 32

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Bizetstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Bizetstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Bikkersvaart is €393.000. Dat komt neer op circa €3.816 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bizetstraat 32 zich tot de wijk Bikkersvaart?

Bizetstraat 32 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Bikkersvaart. De buurt telt 1.204 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.639 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bizetstraat 32?

Bizetstraat 32 is een woonhuis in Bikkersvaart, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bizetstraat 32 vergeleken met de buurt?

Bizetstraat 32 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 136 m². In Bikkersvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bizetstraat 32 en wat betekent dat?

Bizetstraat 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bikkersvaart?

De wijk Bikkersvaart in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bikkersvaart?

Vanuit Bizetstraat 32 in Bikkersvaart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bikkersvaart?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bizetstraat 32: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.