Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Beethovenlaan 43 Bunschoten-Spakenburg

Beethovenlaan 43, 3752 WB Bunschoten-Spakenburg

159 m² Bouwjaar 1978 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Beethovenlaan 43 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 335 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
630 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beethovenlaan 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beethovenlaan 43

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.6%
CO₂-emissie
24.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (163.0 m²)

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3260 Inwoners
1215 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1204 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Bikkersvaart
79% Koopwoningen
5.639 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beethovenlaan 43

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Beethovenlaan 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Beethovenlaan 43?

De prijsindicatie voor Beethovenlaan 43 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Bikkersvaart is €393.000. Dat komt neer op circa €2.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beethovenlaan 43 zich tot de wijk Bikkersvaart?

Beethovenlaan 43 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 159 m² in de wijk Bikkersvaart. De buurt telt 1.204 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.639 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beethovenlaan 43?

Beethovenlaan 43 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Bikkersvaart, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beethovenlaan 43 vergeleken met de buurt?

Beethovenlaan 43 heeft 159 m² woonoppervlakte en 630 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bikkersvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beethovenlaan 43 en wat betekent dat?

Beethovenlaan 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-07-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beethovenlaan 43?

Beethovenlaan 43 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 163 m².

Hoe is de woningmarkt in Bikkersvaart?

De wijk Bikkersvaart in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bikkersvaart?

Vanuit Beethovenlaan 43 in Bikkersvaart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.