Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 359 m²
Anthon van der Horstlaan 166 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 359 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anthon van der Horstlaan 166
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
9.5 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Anthon van der Horstlaan 166 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Bikkersvaart is €393.000. Dat komt neer op circa €1.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnthon van der Horstlaan 166 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Bikkersvaart. De buurt telt 1.204 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.639 inwoners per km².
Anthon van der Horstlaan 166 is een woonhuis in Bikkersvaart, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Anthon van der Horstlaan 166 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 359 m². In Bikkersvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anthon van der Horstlaan 166 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.68 kg/jaar.
De wijk Bikkersvaart in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Anthon van der Horstlaan 166 in Bikkersvaart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anthon van der Horstlaan 166: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.