Eengezinswoning, tussenwoning Kluut 34 Bunschoten-Spakenburg

Kluut 34, 3752 PP Bunschoten-Spakenburg

119 m² Bouwjaar 1992 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kluut 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 160 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kluut 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kluut 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.4%
CO₂-emissie
20.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3690 Inwoners
1405 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Blokhuiswetering
81% Koopwoningen
6.601 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kluut 34

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Kluut 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Kluut 34?

De prijsindicatie voor Kluut 34 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €3.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kluut 34 zich tot de wijk Blokhuiswetering?

Kluut 34 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kluut 34?

Kluut 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Blokhuiswetering, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kluut 34 vergeleken met de buurt?

Kluut 34 heeft 119 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kluut 34 en wat betekent dat?

Kluut 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kluut 34?

Kluut 34 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Blokhuiswetering?

De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Vanuit Kluut 34 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.