Streetview Kluut 12 Bunschoten-Spakenburg

Kluut 12, 3752 PP Bunschoten-Spakenburg

52 m² Bouwjaar 1992 Label A

Kluut 12 is een appartement in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kluut 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kluut 12

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3690 Inwoners
1405 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Blokhuiswetering
81% Koopwoningen
6.601 Inwoners per km²

Locatie van Kluut 12

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Kluut 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kluut 12?

De gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €7.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kluut 12 zich tot de wijk Blokhuiswetering?

Kluut 12 is een appartement van 52 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kluut 12?

Kluut 12 is een appartement in Blokhuiswetering, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kluut 12 vergeleken met de buurt?

Kluut 12 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kluut 12 en wat betekent dat?

Kluut 12 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Blokhuiswetering?

De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Vanuit Kluut 12 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kluut 12: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.