Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
Leeuwerik 53 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m² en een perceel van 285 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leeuwerik 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
8.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
10.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €2.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeeuwerik 53 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².
Leeuwerik 53 is een woonhuis in Blokhuiswetering, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Leeuwerik 53 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 285 m². In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Leeuwerik 53 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leeuwerik 53: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Blokhuiswetering: restaurant (0.9 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Leeuwerik 53 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Blokhuiswetering. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.