Streetview Kwikstaart 16 Bunschoten-Spakenburg

Kwikstaart 16, 3752 MT Bunschoten-Spakenburg

193 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Kwikstaart 16 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 418 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
418 m²
Inhoud
806 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kwikstaart 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwikstaart 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
124.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3690 Inwoners
1405 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Blokhuiswetering
81% Koopwoningen
6.601 Inwoners per km²

Locatie van Kwikstaart 16

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Kwikstaart 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwikstaart 16?

De gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €2.109 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwikstaart 16 zich tot de wijk Blokhuiswetering?

Kwikstaart 16 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwikstaart 16?

Kwikstaart 16 is een woonhuis in Blokhuiswetering, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kwikstaart 16 vergeleken met de buurt?

Kwikstaart 16 heeft 193 m² woonoppervlakte en 806 m³ inhoud. Het perceel is 418 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwikstaart 16 en wat betekent dat?

Kwikstaart 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-11-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwikstaart 16?

Kwikstaart 16 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blokhuiswetering?

De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Vanuit Kwikstaart 16 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.