Streetview Merel 36 Bunschoten-Spakenburg

Merel 36, 3752 MC Bunschoten-Spakenburg

175 m² Bouwjaar 1990 Label A

Merel 36 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en een perceel van 300 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Merel 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merel 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
22.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3690 Inwoners
1405 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Blokhuiswetering
81% Koopwoningen
6.601 Inwoners per km²

Locatie van Merel 36

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Merel 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Merel 36?

De gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €2.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merel 36 zich tot de wijk Blokhuiswetering?

Merel 36 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merel 36?

Merel 36 is een woonhuis in Blokhuiswetering, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Merel 36 vergeleken met de buurt?

Merel 36 heeft 175 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Merel 36 en wat betekent dat?

Merel 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.85 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Blokhuiswetering?

De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Vanuit Merel 36 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Zorg en onderwijs in de buurt van Merel 36: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.