Eengezinswoning, hoekwoning Rietgans 20 Bunschoten-Spakenburg

Rietgans 20, 3752 KH Bunschoten-Spakenburg

93 m² Bouwjaar 1979 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rietgans 20 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 310 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rietgans 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietgans 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
137.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.61 kg/m²

Tuin
Ja (128.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

8.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3690 Inwoners
1405 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1403 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde Blokhuiswetering
81% Koopwoningen
6.601 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietgans 20

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Rietgans 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietgans 20?

De prijsindicatie voor Rietgans 20 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Blokhuiswetering is €407.000. Dat komt neer op circa €4.376 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietgans 20 zich tot de wijk Blokhuiswetering?

Rietgans 20 is een eengezinswoning, hoekwoning van 93 m² in de wijk Blokhuiswetering. De buurt telt 1.403 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.601 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietgans 20?

Rietgans 20 is een eengezinswoning, hoekwoning in Blokhuiswetering, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rietgans 20 vergeleken met de buurt?

Rietgans 20 heeft 93 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Blokhuiswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietgans 20 en wat betekent dat?

Rietgans 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietgans 20?

Rietgans 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Blokhuiswetering?

De wijk Blokhuiswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.690 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuiswetering?

Vanuit Rietgans 20 in Blokhuiswetering bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 8.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.