Eengezinswoning, geschakelde woning Dopperstraat 141 Bunschoten-Spakenburg

Dopperstraat 141, 3752 JC Bunschoten-Spakenburg

147 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Dopperstraat 141 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 197 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
197 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dopperstraat 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dopperstraat 141

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

9.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3260 Inwoners
1215 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1204 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Bikkersvaart
79% Koopwoningen
5.639 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dopperstraat 141

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Dopperstraat 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Dopperstraat 141?

De prijsindicatie voor Dopperstraat 141 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Bikkersvaart is €393.000. Dat komt neer op circa €2.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dopperstraat 141 zich tot de wijk Bikkersvaart?

Dopperstraat 141 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 147 m² in de wijk Bikkersvaart. De buurt telt 1.204 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.639 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dopperstraat 141?

Dopperstraat 141 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bikkersvaart, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dopperstraat 141 vergeleken met de buurt?

Dopperstraat 141 heeft 147 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 197 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bikkersvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dopperstraat 141 en wat betekent dat?

Dopperstraat 141 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dopperstraat 141?

Dopperstraat 141 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Bikkersvaart?

De wijk Bikkersvaart in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bikkersvaart?

Vanuit Dopperstraat 141 in Bikkersvaart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.