Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 367 m²
Vivaldiweg 17 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 367 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vivaldiweg 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
9.5 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
11.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bikkersvaart is €393.000. Dat komt neer op circa €2.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVivaldiweg 17 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Bikkersvaart. De buurt telt 1.204 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.639 inwoners per km².
Vivaldiweg 17 is een woonhuis in Bikkersvaart, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Vivaldiweg 17 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 367 m². In Bikkersvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bikkersvaart in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Vivaldiweg 17 in Bikkersvaart bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 9.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vivaldiweg 17: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Bikkersvaart: restaurant (0.8 km), cafe (1.6 km).
Een woningrapport voor Vivaldiweg 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bikkersvaart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.