Eengezinswoning, tussenwoning Middelzate 13 Bunschoten-Spakenburg

Middelzate 13, 3752 GD Bunschoten-Spakenburg

92 m² Bouwjaar 1968 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Middelzate 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
135 m²
Inhoud
375 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Middelzate 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Middelzate 13

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

2595 Inwoners
945 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Broerswetering
57% Koopwoningen
5.188 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Middelzate 13

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Middelzate 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Middelzate 13?

De prijsindicatie voor Middelzate 13 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Broerswetering is €379.000. Dat komt neer op circa €4.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Middelzate 13 zich tot de wijk Broerswetering?

Middelzate 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 92 m² in de wijk Broerswetering. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Middelzate 13?

Middelzate 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Broerswetering, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Middelzate 13 vergeleken met de buurt?

Middelzate 13 heeft 92 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Broerswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Middelzate 13 en wat betekent dat?

Middelzate 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-02-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Middelzate 13?

Middelzate 13 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Broerswetering?

De wijk Broerswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broerswetering?

Vanuit Middelzate 13 in Broerswetering bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.