Streetview Westerzate 25 Bunschoten-Spakenburg

Westerzate 25, 3752 GA Bunschoten-Spakenburg

134 m² Bouwjaar 1969

Westerzate 25 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en een perceel van 209 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
209 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Westerzate 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

2595 Inwoners
945 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Broerswetering
57% Koopwoningen
5.188 Inwoners per km²

Locatie van Westerzate 25

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Westerzate 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Westerzate 25?

De gemiddelde woningwaarde in Broerswetering is €379.000. Dat komt neer op circa €2.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westerzate 25 zich tot de wijk Broerswetering?

Westerzate 25 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Broerswetering. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westerzate 25?

Westerzate 25 is een woonhuis in Broerswetering, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Westerzate 25 vergeleken met de buurt?

Westerzate 25 heeft 134 m² woonoppervlakte. Het perceel is 209 m². In Broerswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Broerswetering?

De wijk Broerswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broerswetering?

Vanuit Westerzate 25 in Broerswetering bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broerswetering?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westerzate 25: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Broerswetering?

Recreatie nabij Broerswetering: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Westerzate 25?