Beneden + bovenwoning Heemraadstraat 23 A Bunschoten-Spakenburg

Heemraadstraat 23 A, 3752 EM Bunschoten-Spakenburg

178 m² Bouwjaar 1967 9 kamers 7 slaapkamers Label E

Heemraadstraat 23 A is een beneden + bovenwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
178 m²
Inhoud
669 m³
Kamers
9
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Heemraadstraat 23 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heemraadstraat 23 A

Tuin
Ja (22.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

2595 Inwoners
945 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Broerswetering
57% Koopwoningen
5.188 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heemraadstraat 23 A

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Heemraadstraat 23 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Heemraadstraat 23 A?

De prijsindicatie voor Heemraadstraat 23 A ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Broerswetering is €379.000. Dat komt neer op circa €2.129 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heemraadstraat 23 A zich tot de wijk Broerswetering?

Heemraadstraat 23 A is een beneden + bovenwoning van 178 m² in de wijk Broerswetering. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heemraadstraat 23 A?

Heemraadstraat 23 A is een beneden + bovenwoning in Broerswetering, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heemraadstraat 23 A vergeleken met de buurt?

Heemraadstraat 23 A heeft 178 m² woonoppervlakte en 669 m³ inhoud. Met 9 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Broerswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heemraadstraat 23 A en wat betekent dat?

Heemraadstraat 23 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Heemraadstraat 23 A?

Heemraadstraat 23 A heeft 9 kamers waarvan 7 slaapkamers. De tuin is 22 m².

Hoe is de woningmarkt in Broerswetering?

De wijk Broerswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broerswetering?

Vanuit Heemraadstraat 23 A in Broerswetering bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.