Tussenwoning De Ruyterstraat 14 Bunschoten-Spakenburg

De Ruyterstraat 14, 3752 DT Bunschoten-Spakenburg

90 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 3 slaapkamers Label B

De Ruyterstraat 14 is een tussenwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor De Ruyterstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Ruyterstraat 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

4845 Inwoners
2110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Spakenburg
75% Koopwoningen
4.476 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Ruyterstraat 14

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over De Ruyterstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van De Ruyterstraat 14?

De prijsindicatie voor De Ruyterstraat 14 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Spakenburg is €409.000. Dat komt neer op circa €4.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Ruyterstraat 14 zich tot de wijk Spakenburg?

De Ruyterstraat 14 is een tussenwoning van 90 m² in de wijk Spakenburg. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Ruyterstraat 14?

De Ruyterstraat 14 is een tussenwoning in Spakenburg, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Ruyterstraat 14 vergeleken met de buurt?

De Ruyterstraat 14 heeft 90 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Spakenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Ruyterstraat 14 en wat betekent dat?

De Ruyterstraat 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-11-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Ruyterstraat 14?

De Ruyterstraat 14 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spakenburg?

De wijk Spakenburg in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Vanuit De Ruyterstraat 14 in Spakenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.