2-onder-1-kapwoning Groen van Prinsterersingel 43 Bunschoten-Spakenburg

Groen van Prinsterersingel 43, 3752 DC Bunschoten-Spakenburg

149 m² Bouwjaar 1969 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Groen van Prinsterersingel 43 is een 2-onder-1-kapwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 255 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Groen van Prinsterersingel 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groen van Prinsterersingel 43

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
26.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

2595 Inwoners
945 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Broerswetering
57% Koopwoningen
5.188 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groen van Prinsterersingel 43

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Groen van Prinsterersingel 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Groen van Prinsterersingel 43?

De prijsindicatie voor Groen van Prinsterersingel 43 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Broerswetering is €379.000. Dat komt neer op circa €2.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groen van Prinsterersingel 43 zich tot de wijk Broerswetering?

Groen van Prinsterersingel 43 is een 2-onder-1-kapwoning van 149 m² in de wijk Broerswetering. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groen van Prinsterersingel 43?

Groen van Prinsterersingel 43 is een 2-onder-1-kapwoning in Broerswetering, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Groen van Prinsterersingel 43 vergeleken met de buurt?

Groen van Prinsterersingel 43 heeft 149 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Broerswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groen van Prinsterersingel 43 en wat betekent dat?

Groen van Prinsterersingel 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groen van Prinsterersingel 43?

Groen van Prinsterersingel 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Broerswetering?

De wijk Broerswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.