Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 680 m²
- Inhoud
- 873 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Flevolaan 5 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 680 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Flevolaan 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
10.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
11.9 kmDe prijsindicatie voor Flevolaan 5 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Broerswetering is €379.000. Dat komt neer op circa €2.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFlevolaan 5 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Broerswetering. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.188 inwoners per km².
Flevolaan 5 is een woonhuis in Broerswetering, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Flevolaan 5 heeft 176 m² woonoppervlakte en 873 m³ inhoud. Het perceel is 680 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Broerswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Flevolaan 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-02-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Flevolaan 5 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Broerswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Flevolaan 5 in Broerswetering bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Flevolaan 5: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.