Streetview Piet Heinstraat 1 Bunschoten-Spakenburg

Piet Heinstraat 1, 3752 CW Bunschoten-Spakenburg

192 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Piet Heinstraat 1 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 422 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
422 m²
Inhoud
499 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Piet Heinstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Heinstraat 1

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

8.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

3220 Inwoners
1255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1263 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Bunschoten
71% Koopwoningen
2.147 Inwoners per km²

Locatie van Piet Heinstraat 1

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Piet Heinstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Heinstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €2.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Heinstraat 1 zich tot de wijk Bunschoten?

Piet Heinstraat 1 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Heinstraat 1?

Piet Heinstraat 1 is een woonhuis in Bunschoten, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Piet Heinstraat 1 vergeleken met de buurt?

Piet Heinstraat 1 heeft 192 m² woonoppervlakte en 499 m³ inhoud. Het perceel is 422 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 64 m² per kamer. In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Heinstraat 1 en wat betekent dat?

Piet Heinstraat 1 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-05-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Heinstraat 1?

Piet Heinstraat 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bunschoten?

De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bunschoten?

Vanuit Piet Heinstraat 1 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.