Eengezinswoning, tussenwoning Lindenstraat 31 Bunschoten-Spakenburg

Lindenstraat 31, 3752 CM Bunschoten-Spakenburg

112 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 5 slaapkamers Label B

Lindenstraat 31 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lindenstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lindenstraat 31

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

4845 Inwoners
2110 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2112 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde Spakenburg
75% Koopwoningen
4.476 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lindenstraat 31

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Lindenstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindenstraat 31?

De prijsindicatie voor Lindenstraat 31 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Spakenburg is €409.000. Dat komt neer op circa €3.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindenstraat 31 zich tot de wijk Spakenburg?

Lindenstraat 31 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Spakenburg. De buurt telt 2.112 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.476 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindenstraat 31?

Lindenstraat 31 is een eengezinswoning, tussenwoning in Spakenburg, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lindenstraat 31 vergeleken met de buurt?

Lindenstraat 31 heeft 112 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Spakenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lindenstraat 31 en wat betekent dat?

Lindenstraat 31 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-04-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lindenstraat 31?

Lindenstraat 31 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Spakenburg?

De wijk Spakenburg in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spakenburg?

Vanuit Lindenstraat 31 in Spakenburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.