Streetview Kuyperstraat 47 Bunschoten-Spakenburg

Kuyperstraat 47, 3752 BC Bunschoten-Spakenburg

799 m² Bouwjaar 2007

Kuyperstraat 47 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 799 m² en een perceel van 729 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €379.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
799 m²
Perceeloppervlakte
729 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kuyperstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bunschoten-Spakenburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

2595 Inwoners
945 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1083 Woningvoorraad
€379.000 Gem. woningwaarde Broerswetering
57% Koopwoningen
5.188 Inwoners per km²

Locatie van Kuyperstraat 47

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over Kuyperstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Kuyperstraat 47?

De gemiddelde woningwaarde in Broerswetering is €379.000. Dat komt neer op circa €474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kuyperstraat 47 zich tot de wijk Broerswetering?

Kuyperstraat 47 is een woonhuis van 799 m² in de wijk Broerswetering. De buurt telt 1.083 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kuyperstraat 47?

Kuyperstraat 47 is een woonhuis in Broerswetering, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kuyperstraat 47 vergeleken met de buurt?

Kuyperstraat 47 heeft 799 m² woonoppervlakte. Het perceel is 729 m². In Broerswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €379.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Broerswetering?

De wijk Broerswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €379.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Broerswetering?

Vanuit Kuyperstraat 47 in Broerswetering bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Broerswetering?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kuyperstraat 47: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Broerswetering?

Recreatie nabij Broerswetering: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kuyperstraat 47?