Eengezinswoning, tussenwoning 't Ruum 14 Bunschoten-Spakenburg

't Ruum 14, 3751 ZX Bunschoten-Spakenburg

152 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

't Ruum 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 164 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
501 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor 't Ruum 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Ruum 14

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
73.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
47.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.1%
CO₂-emissie
4.66 kg/m²

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in Bunschoten-Spakenburg

1650 Inwoners
640 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Koenraadswetering
69% Koopwoningen
7.534 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 't Ruum 14

Vergelijkbare woningen in Bunschoten-Spakenburg

Veelgestelde vragen over 't Ruum 14

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Ruum 14?

De prijsindicatie voor 't Ruum 14 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Koenraadswetering is €430.000. Dat komt neer op circa €2.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Ruum 14 zich tot de wijk Koenraadswetering?

't Ruum 14 is een eengezinswoning, tussenwoning van 152 m² in de wijk Koenraadswetering. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.534 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Ruum 14?

't Ruum 14 is een eengezinswoning, tussenwoning in Koenraadswetering, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 't Ruum 14 vergeleken met de buurt?

't Ruum 14 heeft 152 m² woonoppervlakte en 501 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Koenraadswetering ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Ruum 14 en wat betekent dat?

't Ruum 14 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-02-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 't Ruum 14?

't Ruum 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 77 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Koenraadswetering?

De wijk Koenraadswetering in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koenraadswetering?

Vanuit 't Ruum 14 in Koenraadswetering bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.