Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 1055 m²
- Perceeloppervlakte
- 2000 m²
Amersfoortseweg 16 is een woonhuis in Bunschoten-Spakenburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 1055 m² en een perceel van 2000 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amersfoortseweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
8.5 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
10.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bunschoten is €415.000. Dat komt neer op circa €393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmersfoortseweg 16 is een woonhuis van 1055 m² in de wijk Bunschoten. De buurt telt 1.263 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.147 inwoners per km².
Amersfoortseweg 16 is een woonhuis in Bunschoten, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Amersfoortseweg 16 heeft 1055 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2000 m². In Bunschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amersfoortseweg 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 41.95 kg/jaar.
De wijk Bunschoten in Bunschoten-Spakenburg (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Amersfoortseweg 16 in Bunschoten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 8.5 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amersfoortseweg 16: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.1 km.